Magyarország első mozgás kereső és kategorizáló oldala.
Ha szeretnél egy jó csapatban pörgős zenére, a legújabb slágerekre izgalmas Rock and Roll-t és Látványtánc koreográfiákat táncolni, szívesen járnál fellépésekre vagy akár versenyekre, akkor ne habozz, hívj minket! Tel.:0630 933 2292
Balatonfüred:
RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Balatonfüred, Nádor u. 17.
Óvodások: Hétfő: 16:30 - 17:15, Szerda: 17:00 – 17:45
Info: Horváth Fanni 30/ 5866-724
Iskolások: Csütörtöki és pénteki napokon
Csütörtök
Kezdők és haladók: 15:30 - 16:30
Péntek
Kezdők: 15:30-16:30
Haladók: 16:30 - 17:30
Info: Bóta Krisztina 70/ 3245-758 és Tromlerné Rusz Rita 30/ 933-2292
Versenyzők: Hétfői napokon
Children, serdülő versenyzők:16:30 - 17:30
EÖTVÖS LORÁND ÁLTALÁNOS ISKOLA
Balatonfüred, Noszlopy G. u. 2.
Hétfői napokon:15:30 – 16:15
Info: Madár Eszter 30// 7418-506
REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Balatonfüred,Iskola u. 2.
Szerdai napokon: 16:30 - 17:30
Info: Madár Eszter 30// 7418-506
Keszthely:
EGRY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
Keszthely, Vásár tér 10.
Óvodások, kisiskolások: Csütörtök 17:00 – 18:00
Felsősök: Csütörtök 18:00 – 19:00
Info: Cseh Diána 30/ 3351-731
Székesfehérvár:
ACRO DANCE TáncStúdió
Székesfehérvár, Gyümölcs utca 38.
Hétfő
Iskolások: 17:00 - 18:00
Óvodások: 18:00 - 18:45
Versenyzők: 18:45 - 19:45
Edző: Bóta Krisztina 70/3245758
Tromlerné Rusz Rita 30/ 933-2292
Kedd - csütörtök
Children versenyzők: 17:00 - 18:00
Junior versenyzők: 18:00 - 19:00
Junior és felnőtt versenyzők:19:00 - 20:00
HÉTVEZÉR ÁLTALÁNOS ISKOLA
Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Keddi napokon: 16:00 – 16:45
Info: Madár Eszter: 30/ 7418-506
MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
Székesfehérvár, Munkácsy Mihály u. 10.
Hétfői napokon: 16:00 - 16:45
Edző: Bóta Krisztina 70/3245-758
Tromlerné Rusz Rita 30/933 2292
VASVÁRI PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA
Székesfehérvár, György O. tér
Keddi napokon
Kezdők:15:00 – 16:00
Haladók: 16:00 – 17:30
Edző: Bóta Krisztina 70/3245-758
Tromlerné Rusz Rita 30/933 2292
ZENTAI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Székesfehérvár, Zentai u. 8.
Csütörtöki napokon: 16:00 – 17:00
Edző: Franz Hajnalka 30/ 3027392
Tromlerné Rusz Rita 30/ 933 2292
Tapolca:
KAZINCZY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
Tapolca, Kazinczy tér 4.
Iskolások: Hétfő 16:00 – 17:00
Óvodások: Hétfő 17:00 – 18:00
Versenyzők: Hétfő 18:00 - 19:30
Info: Cseh Diána 30/3351-731
BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Tapolca, Úttörő u. 1/5.
Iskolások: Szerda 16:15 – 17:15
Óvodások: Szerda 17:15 – 18:15
Info: Cseh Diána: 30/3351731
Úrkút:
KÖZÖSSÉGI HÁZ
Úrkút, Rákóczi u. 43.
Óvodások: Péntek 15:00 – 15:45
Iskolások: Péntek 15:45 – 17:15 és 16:15 - 17:45
Edző: Károlyiné Klespitz Katalin 70/ 77 86 731
Veszprém:
AGÓRA (volt Hemo)
Veszprém, Zalka Máté tér 1.
Hétfő
18:00 - 19:30 Serdülő nagyformáció
Szerda
16:00 - 17:00 Serdülő és junior kisformációk
17:00 - 18:00 Children nagyformáció
18:00 - 19:30 Junior kis és nagyformáció
Péntek
16:00 - 17:00 Junior nagyformáció
17:00 - 18:00 Children nagyformáció
18:00 - 19:00 Children kisformáció
18:00 - 19:30 Junior kis és nagyformáció
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
Veszprém, Halle u. 10.
Iskolások: Hétfő 16:00 - 17:30
Óvodások: Hétfő: 17:30 - 18:15
Edző: Károlyiné Klespitz Katalin 70/ 77 86 731
CHOLNOKY JENŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Veszprém, Cholnoky u. 21.
Csütörtöki napokon
Kezdők: 16:00 – 17:00
Haladók: 16:00 - 18:00
Edző: Kiss Szimóna 30/9902-180
CHOLNOKY LTP.-I TAGÓVODA
Veszprém, Lóczy L. u. 26.
Foglalkozások: csütörtök 15:45 - 16:30
Edző: Károlyiné Klespitz Katalin 70/ 77 86 731
CSILLAG ÚTI ÓVODA
Veszprém, Csillag u.24.
Foglalkozások: csütörtöki napokon 15:45-16:30
Edző: Burgyán Dorina 20/ 2001-222
DEÁK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
Veszprém, Aradi vértanúk útja 2.
Szerdai napokon
Kezdők: 16:00 – 17:00
Haladók: 16:00 - 17:30
Edző: Lakner Diána 30/945-2050
Tromlerné Rusz Rita 30/ 933-2292
HRISZTO BOTEV ÁLTALÁNOS ISKOLA
Veszprém, Botev u. 2.
Iskolások: Csütörtök 17:00 – 18:00
Óvodások: Csütörtök 18:00 - 18:45
Edző: Károlyiné Klespitz Katalin 70/ 77 86 731
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Veszprém, Budapest út 11.
Kezdők, haladók: Hétfő 16:00 – 17:30
Edző: Kiss Szimóna 30/9902-180
LOVASSY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM
Veszprém, Cserhát Ltp. 11.
Pénteki napokon 15:00 - 17:00
Hgh Five felnőtt nemzetközi nagyformáció
RÓZSA ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Veszprém, Rózsa utca 43/2.
Kezdők: Kedd 16:00 – 17:00
Haladók: Kedd 17:00 - 18:00
Edző: Kiss Szimóna 30/9902-180
VESZPRÉMI KÖZGAZDASÁGI SZAKKÖZÉPISKOLA
Veszprém, Csap u. 9.
Felnőtt versenyzők: Hétfő 18:00 - 20:00
Alsóörs:
ENDRŐDI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
Alsóörs, Endrődi Sándor u. 18.
Szerdai napokon
Haladók:14:45 - 15:45
Kezdők: 15:45 - 16:45
Edző: Bóta Krisztina 70/ 3245-758
Tromlerné Rusz Rita 30/9332292
NAPRAFORGÓ ÓVODA
Alsóörs, Óvoda u. 2.
Az óvodások foglalkozásait az iskolában tartjuk
szerdai napokon 15:45 - 16:45