• Térkép
  • Galéria
  • Videók
  • Órarend

Klubunk 1989-ben alakult, kezdetben tornatermekben ingázva tartottuk a foglalkozásokat ovistól a felnőttekig.
1991-ben nyitottuk első önálló "otthonunkat" a Csengery utca 7 pincéjében.
Ekkor még jazztánccal, aerobikkal és akrobatikus tornával foglalkoztunk. A gyerekek ebben az időben még csak a mozgás szeretetéért és a jó közösség miatt jártak hozzánk. Még nem jártunk versenyezni nem is nagyon volt rá lehetőség. Egyedül tornászaink vettek részt a diákolimpiákon. Területi bajnokságot nyertünk több évben is.
Ahogy a Fitness betört a piacra kiemelkedő tudású gyerekeinkkel már az első versenyeken részt vettünk szép sikerekkel. Minden évben bekerültünk az országos döntőkbe több dobogós helyezést is szereztünk.
Ahogy a klub és a sportág is fejlődött gyerekeink egyre ügyesebbek lettek és egyre több lehetőség nyílt versenyeken részt venni.
Tornászaink közben egy új sportággal ismerkedhettek meg a kötélugrással ami hamar a klub egyik kiemelkedő sportágává vált.
Eközben aerbikos csapataink tánccsoportokká alakultak és ők is igényelték hogy megmérettethessék magukat. Így 2000-ben kezdtünk el táncversenyekre járni ahol egyből szép sikerket értünk el, hisz több bajnoki címet szereztünk az országos döntőn.

Mindig arra törekedtünk, hogy tanítványainknak a lehető legjobb feltételeket biztosítsuk, így került át a klub 2003-ban a Kanizsa Plázába.
Tágas új igényes helyen folytathattuk a munkát ami még jobban elősegítette a gyerekek fejlődését.
Rendszeres résztvevői lettünk a kötélugró versenyeknek ahol egyre sikeresebbek lettünk és sikerült felnőnünk a legjobb klubok közé. Több egyéni és formációs diákolimpiai cím után 2006ban indultunk először nemzetközi versenyen a Kötélugró Világbajnokságon Canadában. Azóta számos országba eljutottak gyerekeink: Hollandia, Belgium, Dél-Afrika, Dánia. Legjobb eredményünk 2007 show csapat Európa-bajnoki cím.
Táncosaink sem tétlenkedtek hisz sorra halmozták a bajnoki címeket, soloban, duoban kiscsoportban és formációban. 2007-ben jutottunk ki először a Világbajnokságra és rögtön egy aranyéremmel gazdagodtunk Hetési Violetta személyében. Azóta eljutottunk Barcelonaba, Horvátországba, Angliába, Olaszországba.
Folyamatos résztvevői vagyunk különböző diáktalálkozóknak így jutottak el gyerekeink Erdélybe, Németországba, Franciaországba, Kínába.

2008 a változás évét hozta hisz eljutottunk odáig hogy a Kanizsa Plázában bérelt helyünket is kinőttük, így egy új helyre költöztünk. Egy olyan helyre ahol nagyon magas színvonalon edzhetnek gyerekeink, az ország egyik legjobban felszerelt iskolája lettünk.
2db 200m2-es sportlinóleumos, tükrös tánc és tornateremben készülhetünk ahol szivacsgödör, ugrócsík, egyéb mozgásfejlesztő eszközök segítik a felkészülésünket.

Már 3 hónapos kortól foglalkozunk gyerekekkel egészen felnőtt korig. Kezdetben Babaúszás, majd 3-4 évesen manótorna, 5-6 évesen ovis torna és 6-7 éves kortól kötélugrás, tánc, torna, és 2012 őszétől tini zumba közül is választhatnak a gyerekek.
Sportolóink évfolyamos rendszerben vesznek részt a foglalkozásokon ami még jobban segít az új dolgok elsajátításban.
Kezdetben ketten:
Vágó László testnevelő-torna edző
Vágó Lászlóné- Marcsi néni torna edző-jazztánc tanár
foglalkoztunk a gyerekekkel.
Majd felnőttek lányaink is akik szintén ezt a pályát választották és megfiatalodva újult erővel most már Dia és Szandi segítségével 4-en vezetjük az edzéseket.
Az órákon min. ketten de az akrobatikánál általában 3-4 is bent vagyunk. Így munkánk még hatékonyabb lett és amellett hogy mind táncban mind kötélugrásban is az ország egyik legsikeresebb klubja vagyunk a gyerekek szeretnek ide járni hisz egy nagyon jó közösség veszi őket körül.